پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه

پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه

پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه

دانلود فایل پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه ، در حجم 24 اسلاید عمدتا قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.اندازه گیری یا تخمین سرعت تردد آزاد با دقت های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل دقت در حد…

مشخصات فایل

تعداد صفحات 24
حجم 3034 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی عمران و ساختمان

توضیحات کامل

پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه ، در حجم 24 اسلاید عمدتا قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

 

بخشی از متن:
انتخاب منحنی سرعت تردد آزاد:
اندازه گیری یا تخمین سرعت تردد آزاد با دقت های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل دقت در حد نزدیکترین0.1 کیلومتر بر ساعت توصیه می شود.پس از به دست آوردن نتایج،منحنی مناسب با توجه به شکل8-2(برای آزاد راه ها) و شکل 8-3(برای راه های چند خطه)انتخاب می شود.معمولا استفاده از روش درون یابی بین نقاط مربوط به منحنی های سرعت تردد آزاد توصیه نمی شود.جدول8-10یک راهنمای کلی برای انتخاب منحنی مناسب و براساس مقادیر اندازه گیری شده و تخمین زده شده سرعت تردد آزاد را در اختیار قرار می دهد.

8-3-3 تعیین ضریب وسایل نقلیه سنگین:
ضریب وسایل نقلیه سنگین یکی از ضرایب اصلاحی مهم برای حجم تقاضا است که باعث تعدیل اثر حضور این نوع وسایل نقلیه در جریان ترافیک می شود منظور از وسایل نقلیه سنگین ، وسایلی است که در شرایط عملکرد عادی،بیش از چهارچرخ آن ها بر سطح روسازی قرار گیرد طبقه بندی وسایل نقلیه سنگین به صورت زیر است:
کامیون ها و اتوبوس ها
وسایل نقلیه تفریحیRV

ویژگی های اتوبوس ها و کامیوه ها تاحدودی شبیه یکدیگر است و در اهداف تحلیل در یک طبقه بندی قرار می گیرند و به جز برهی کامیون های کوچک شخصی ،عمدتا شامل وسایل نقلیه تجاری می شوند.کامیون ها اندازه و ویژگس های متنوعی دارند و از کامیون های تک محور کوچک تا تریلی های ترکیبی یدک کش بزرگ را شامل می شوند.ضرائب ارائه شده در 2000HCMبراساس ترکیب کامیون ها با میانگین نسبت وزن به اسب بخارتقریبا 700kg/hpمی باشند.
وسایل نقلیه تفریحی نیز از نظر ابعاد و خصوصیات متفاوت هستند.برخلاف اتوبوس و کامیون که عمدتا کاربرد تجاری داشته و رانندگان حرفه ای دارند،مالکیت وسایل نقلیه تفریحی اغلب شخصی بوده و رانندگان آن نیز معمولا غیر حرفه ای هستند که هر از گاهی از وسیله نقلیه خود استفاده می کنند.اتاقک های شخصی موتور دار و تریلرهایی که با وسایل شخصی یدک می شود ، suv و کامیون های کوچک در رده وسایل نقلیه تفریحی قرا می گیرند.این نوع وسایل نقلیه شرایط عملکردی مناسب تری نسبت به کامیون و اتوبوس دارند.
و…

فهرست مطالب:
مثال 8-1 یک آزادراه شهری
مثال 8-2 یک چند خطه حومه شهری(4خط عبوری)
انتخاب منحنی سرعت تردد آزاد
8-3-3 تعیین ضریب وسایل نقلیه سنگین
مفهوم معادل سواری و رابطه آن با ضریب اصلاحی وسیله نقلیه سنگین
معادل سواری برای مقاطع آزادراهی و راه های چند خطه طولانی
معادل سواری برای شیب های خاص در آزادراه ها و راه های چند خطه
روش شیب ترکیبی
مثال 8-3 تعیین ضریب اصلاحی وسایل نقلیه سنگین و کاربرد آن
تعیین ضریب اصلاحی رانندگان

این فایل با فرمت پاورپوینت در 24 اسلاید عمدتا قابل ویرایش با افکت مناسب جهت ارائه کلاسی تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت TWAترمینال (10 اسلاید)


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

نتایج جستجو برای «پاورپوینت آشنایی با مقاطع پایه در آزاد …

۱ روز پیش – دانلود فایل پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه ، در حجم 24 … اندازه گیری یا تخمین سرعت تردد آزاد با دقت های مختلفی انجام می شود و به …

پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه – Pico File

۳ روز پیش – توضیحات: فایل پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه ، در حجم 24 اسلاید عمدتا قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه. بخشی از متن:

مقررات راه و آزاد راه – آموزش آنلاین رانندگی و آیین نامه

راههای برون شهری به آزاد راه،بزرگراه و جاده‌ها اطلاق می‌شود که هریک از آنها ویژگیهای مربوط به خود را دارند. آزادراهها معمولا دارای چند خط رفت و برگشت هستند که بوسیله …
وارد نشده: پاورپوینت ‏مقاطع ‏پایه

کتاب روش ها و کاربردهای اقتصادسنجی خرد کامرون – کاملترین

کتاب روش ها و کاربردهای اقتصادسنجی خرد کامرون. … پاورپوینت سینما و معماری · پاورپوینت مقاطع پایه در آزاد راه ها و راه های چند خطه · اوراق بهادار قابل تبدیل در مدیریت …

[PDF]مطالعات اجتماعی پایه هفتم – اداره کل نظارت بر نشر و توزیع …

خط مشی های برنامهٔ درسی ملی مبنی بر تلفیق دروس مرتبط، اکنون درس مطالعات اجتماعی در قالب یک … چند حوزهٔ موضوعی و مفاهیم کلیدی مربوط به آنها با یکدیگر تلفیق شده اند …. ازدواج کنند و تشکیل خانواده بدهند، یاد بگیرند راه زندگی خود را انتخاب كنند. انسان ها حق دارند آزاد باشند؛ یعنی برده و بنده انسان های دیگر نباشند زیرا خداوند آنها را.

تاریخچه و تعریف آزادراه – شرکت آباد راهدار پارس

راه به طور اعم و آزادراه به طور اخص، یکی از شاخصهای عمده و بسیار مهم توسعه و مهمترین … لذا بسیاری از این راهها که بدون مطالعه دقیق و پیش بینی های ترافیکی در گذشته … راههای دو خطه-دوطرفه یا چهار خطه، برای برقراری جریان رفت و آمد وسایل نقلیه بین دو …
وارد نشده: پاورپوینت ‏مقاطع ‏پایه ‏چند

[PDF]آیین نگارش مکاتبات اداری

نامه های ارباب رجوع در ابتدای ورود به اداره، برخی از ویژگی ها مانند شمار. ه. نامه را ندارد، …. نامه هایی همانند بخشنامه ها که بمنظور هماهنگی بین دو یا چند واحد و سازمان تهیه. میشوند …. که پایه و اساس نامه و طی کامل مراحل نگارش. از ابتدا تا ….. آموزش راه اندازی و بهره برداری الزم. ماشین های … بهتر آن است که در نوشتن دفاتر اداری از خط خوش و دقت کافی.

ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در این محل چند لوح گلی یافت شده که به خطی هندسی روی آن‌ها مطالبی نوشته شده‌است. … در کل می‌توانند روایت‌گر آن باشند که این مردم سازنده خط و زبان بوده‌اند نه سومریان. … بر پایه برخی منابع مادها میان سده‌های ۹ تا ۷ پیش از میلاد حکومتی یکپارچه برای …… ایران ۲۴۰۰ کیلومتر آزادراه، ۱۵۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳۸۰۰ کیلومتر راه اصلی دارد.

[PDF]طرح هندسی راه سازی راه – دانشگاه صنعتی شاهرود

فهرست شكل. ها. عنوان. صفحه. شکل. -4. 28. : خط. پخش. یبه. نه. هنگام. ی. که. چند ….. های. ه. ر کدام از انواع راه. ها اشاره می. شود. 1 mobility. 2 accessibility. آزادراه. بزرگراه ….. مرحله، سه مسیر برتر باید انتخاب شود )نشریه. 413. (. انتخاب مسیر. می. تواند. بر. پایه …… پروفیل. های. عرضی. راه. مقطع. یا. برش. جانبی. از. بدنه. راه. را. پروفیل. عرضی.
وارد نشده: پاورپوینت

بانک اطلاعات پایان نامه ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – …

22, تخریب مواد رنگزای آلی با استفاده از نانو فتوکاتالیست احتراقی پایه اکسید روی در … 26, مطالعه عوامل موثر در تبلیغات گرافیک اینترنتی و روش های جذب مخاطب … یابی چند پخشی مبتنی بر افزایش اعتماد و بهينه نمودن مصرف انرژی در شبکه های بی ….. در راه های درون شهری(مطالعه موردی تقاطع خیابان های 196، فرجام، رسالت و جانبازان) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *