پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار

پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار

پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار

این پاورپوینت در مورد معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار در68 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل: معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار،معماری سرویس گرا، مدیریت فرایندهای کسب و کار،BPM،چرخه عمر و اجزای ،SOA،معماری سرویس گرا،معرفی معماری سرویس گرا ،معماري سرويس گرا ،، و…ومنابع می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 68
حجم 2937 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی مدیریت

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار

 

این پاورپوینت در مورد معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار در68 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل:  معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار،معماری سرویس گرا، مدیریت فرایندهای کسب و کار،BPM،چرخه عمر و اجزای ،SOA،معماری سرویس گرا،معرفی معماری سرویس گرا ،معماري سرويس گرا ،، و…ومنابع می باشد

قسمتی از متن:

معماری سرویس گرا ساخته شد تا به شرکت ها برای نیازمحاسباتی شان انعطاف بخشد. به دلیل اینکه خصوصیت اساسی SOA توزیع معماری محاسبه است، این شانس را برای شرکت ها به وجود می آورد تا میان سکوهای(Platform) مختلف، مکان های مختلف و پشتیبانی فناوری اطلاعات محلی (Local) مختلف کار کنند.

مدیریت فرایند کسب و کار)BPM و SOA(معماری سرویس گرا) می توانند با هدف نهایی بهبود فرآیندهای کسب کار و عرضه محصولات و خدمات به مشتریان نهایی، مکمل یکدیگر باشند. BPM  یا مدیریت فرآیند کسب و کار، ابزاری است که می تواند محصولات و سرویس های مورد نظر را خلق نماید، در حالی که SOA یا معماری سرویس گرا به عنوان موتوری عمل می کند که BPM را به کار می اندازد و کار مورد نظر را به کاربر مشخص می رساند. این رابطه رابطه ای نمادین است که می تواند به طور کلی تمام عملیات شرکت را بهینه سازی کند.

 

 

با داشتن این نوع معماری، یک مدیریت فرآیند با مرکزیت وب و معماری سرویس گرا می تواند میان یک شبکه گسترده ی ناپیوسته کار کند. این کار باعث می شود دیگری نیازی به متمرکز کردن زیر ساخت های IT به منظور اجرای BPM بر روی یک شبکه گسترده نباشد. متمرکز سازی به ناچار همراه هزینه های سرباری مانند نصب کردن محیط IT، نگهداری از پرسنل زیرساخت و نیز پشتیبانی آن می باشد.

 

بنابراین ادغام SOA و BPM نه تنها موجب منعطف شدن شرکت ها در اجرای فرآیند جریان کار می شود، بلکه می تواند این امکان را به آنها بدهد که بخش های جداگانه کسب و کارشان را به هم مرتبط و از همه مهم ترصرفه جویی زیادی در منابع مورد نیاز شرکت کنند. BPM و SOA فناوری هایی نوینی هستند که می توانند پتانسیل شرکت ها را برای رشدی چشمگیر افزایش دهند. اگر از BPM و SOA به درستی و به صورت مکمل استفاده شود می توانند موجب بهبود، بهره وری و در نتیجه بالا رفتن سود و تقویت رشد و دوام یک شرکت شوند.

امروزه ناهماهنگی یکی از مشکلات دنیای IT است، چرا که در شرکتها از برنامه های زیادی با زبانهای مختلف استفاده شده است و قطعاً این برنامه ها باید قادر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر باشند. و این ایجاد ارتباط موضوعی سخت و دشوار است.

سیستم های قدیمی که با زبانهایی که پشتیبان آنها پلت فرم های در حال انقراض هستند مجبور به برقراری ارتباط با نرم افزارهایی که با زبان های جدید نوشته شده اند، خواهند بود. این سیستم های قدیمی مشکلات زیادی برای ما ایجاد می کنند و گاه ترجیح می دهیم آنها را از رده خارج کنیم و جایگزین جدیدی برای آنها بیابیم؛ تضمینی نیست که سیستم های جدید به خوبی و کاملی سیستم های قدیمی کار کنند. این برنامه های کاربردی در طی زمان امتحان خود را پس داده اند، در کارهای روزانه واقعی درگیر شده و آزموده شده اند. مشکلاتی که برنامه نویسان به عنوان پراکندگی کد در این برنامه ها می بینند همان واقعیت اداره چرخه ها و حلقه ها و موارد استثنائی جهان واقعی است. در حالی که به دنبال  سیستم های منظم و منسجمی هستیم.

در حالی که کدهایی وجود دارند که ارزش باقی ماندن ندارند، بسیاری از نرم افزارهای قدیمی با اصول ذهنی نوشته می شوند امروزه این اصول اساساً تغییر کرده اند. بعضی اوقات برنامه ها با اهداف خوب نوشته می شوند ولی به روشی که استفاده دوباره آنها در نرم افزارهای دیگر بسیار دشوار است. با این حال روشهایی برای مدرنیزه کردن، قابل استفاده مجدد کردن و افزودن بر قدرت برنامه هایی که قدیمی و در عین حال برای سازمان بحرانی هستند (برنامه های اساسی سازمان) وجود دارد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

[PPT]PowerPoint Presentation – IT Expert.ir

معماري سرويس گرا و سيستم هاي مديريت فرايند كسب و كار. Service Oriented Architecture and. Business Process Management Systems. حسين مرادي.

پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس …

پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس گرا با معرفی نسل های متفاوت سیستم های اطلاعاتی و معماری سرویس گرا می پردازد.

پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس گرا

مدیریت فرآیندهای کسب وکار عينيت بخشيدن به BPM با كمك فناوري اطلاعات نرم افزارهاي سنتي و قديمي ظهور BPMS معرفی معماری سرویس گرا معماري سرويس گرا : نسل …

[PPT]مديريت فرآيندهاي سازماني

مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس گرا. استانداری اصفهان. دکتر فریدون شمس. بهار 88. Business Process Management & Service Oriented Architecture.

پاورپوینت معماری سرویس گرا و سیستم های مدیریت فرایند …

دانلود پاورپوینت معماری سرویس گرا و سیستم های مدیریت فرایند کسب و کار Service Oriented Architecture and Business Process Management Systems سازمان های …

پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار

مدیریت فرایند کسب و کار)BPM و SOA(معماری سرویس گرا) می توانند با هدف نهایی بهبود فرآیندهای کسب کار و عرضه محصولات و خدمات به مشتریان نهایی، مکمل …

دانلود پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری …

مديريت فرآيند تجاري (BPM) در دنياي آکادميک دهه هاي 50 و 60 به عنوان اجراي بهبود در رويکرد مديريت کيفيت شناسايي شد. در دهه 80 مولفان، Hammer and Champy …

باران پاورپوینت معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای …

این پاورپوینت در مورد معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندهای کسب و کار در68 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل: معماری سرویس گرا و مدیریت فرایندها?

پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس …

۶ خرداد ۱۳۹۷ – نوع فایل power point. قابل ویرایش 52 اسلاید. قسمتی از اسلایدها: مدیریت فرآیند تجاری (BPM) در دنیای آکادمیک دهه های 50 و 60 به عنوان اجرای بهبود …

دانلود پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری …

دانلود پاورپوینت مدیریت فرایندهای کسب و کار و معماری سرویس گرا نوع فایل : پاور پوینت / ppt / pptx / powerpoint تعداد اسلاید : 53اسلاید حجم فایل : 2.85مگابایت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *