پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک شامل 16 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات 16
حجم 189 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی علوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

 

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک شامل 16 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، مدیریت و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

اصطلاح (POSDCORB) برای اولین بار توسط لوتر گیولیک و لیندال ارویک مطرح شد. (POSDCORB) در واقع لغت با مفهوم خاصی نیست، بلکه از کنار هم قرار گرفتن یک سری از حروف لاتین که اول یک سری وظایف مدیران می باشد تشکیل شده است. به بیان دیگرلوتر گیولیک و لیندال ارویک که یکی از دانشمندان معاصر علوم اداری می باشد، وظایف مدیر را در اصطلاح لاتین (POSDCORB) خلاصه می کند. این اصطلاح معنی خاصی ندارد و تنها برای کمک به حافظه وضع گردیده است.

 

بنابر طبقه بندی گیولیک حروف لاتین اصطلاح نامبرده معرف وظایف مدیران به شرح زیر است:

و …

فهرست مطالب

مقدمه
برنامه ریزی
سازماندهی
کارگزینی
فرماندهی
هماهنگی
ارتباطات
بودجه بندی
پایان

 

عنوان : مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

فرمت : پاورپوینت

حجم : 192 کیلوبایت

تعداد صفحات : 16

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

[PPT]لوتر گیولیک – وب سایت مدیریتی ایران

اندیشه کلاسیک مدیریت و نمایندگان اصلی آن مانند هنری فایول ، لوتر گیولیک ، لیندال اورویک ، جیمز مونی ، آلن رایلی ، ماری پارکر فالت و فردریک تیلور ، همگی در … همچنان که مکاتب انسانی و روانشناسی سازمان نیز در این سطح قابل بررسی هستند. ویژگی های دیدگاه سازمانی. • لیندال اورویک. • 1925-1841. • لوتر گیولیک. • 1993-1892.

پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک – فایل ناب

توضیحات کامل : پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک. پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک شامل 16 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

بابک فایل » پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک

۲۳ ساعت پیش – پاورپوینت مدیریت از دیدگاه لوتر گیولیک شامل ۱۶ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی …

دانلود پاورپوینت مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت – فایل …

فایل دانلود پاورپوینت مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت با برچسب های زیر مشخص گردیده است: نظریه های سازمان و مدیریت,علم مدیریت,نگرش کلاسیک,انسان اقتصادی,نظریه بروکراسی,نظریه اداری,فایول,لوتر گیولیک,نظریه مدیریت علمی,سازمان اجتما. جدیدترین و بهترین فایل های رشته مدیریت موجود در اینترنت برای استفاده کاربران …

[PPT]نظریه پردازان و مشاهیر مدیریت

تاکید او بر روابط بین تخصص گرایی و تکنولوژی ، مشابه تئوری های چارلز بابیج و دیگر پیشگامان مدیریت است که بعد از او مطرح شدند. چارلز بابیج و صرفه … هنری فایول در سال 1841 در لیون فرانسه متولد شد و در مدرسه ملی معادن آموزش دید. در سال 1860 کار خود را ….. لوتر هلسي گيوليك در 1892 در ازاكاي ژاپن متولد شد.او در سال 1930 در.

[PPT]اصول گرایان هانري‌ فايول‌ (1925ـ1841) چهارده اصل مديريت

مکتب مدیریت علمی. فردریک تیلور. Frederick W. Taylor. 20 مارس 1856. 21 مارس 1915. بنیانگذار مکتب مدیریت علمی. انتشار کتاب اصول مدیریت علمی در 1911 …. لوتر گيوليك‌. گيوليك‌ مبناي‌ چهارگانه‌ طبقه‌بندي‌ وظايف‌ را به‌ شرح‌ زير نام‌ مي‌برد: 1 محل‌ انجام‌ كار; 2 اهداف‌ و مقاصد; 3 اشخاص‌ يا افراد; 4 فرآيند يا فراگرد. ال‌.اف‌.اورويك‌.

دانلود پاورپوینت مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت

دانلود پاورپوینت مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت نظریه های سازمان و مدیریت علم مدیریت نگرش کلاسیک انسان اقتصادی نظریه بروکراسی نظریه اداری فایول لوتر گیولیک نظریه مدیریت علمی سازمان اجتما. دانلود این تحقیق بصورت PowerPoint و با موضوع مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت می باشد. برای رشته مدیریت مناسب است و …

[PPT]مديريت اقتضايي

در امور مديريت هيچ چيز مطلق نيست …” اصول چهارده گانه مديريت از ديدگاه فايول : 1- تقسيم کار. 2- اختيار. 3- انضباط. 4- وحدت فرماندهي. 5- وحدت مديريت. 6- وابستگي منافغ فردي به منافع کلي. 7- جبران خدمات کارکنان. 8- تمرکز. 9- سلسله مراتب. 10- نظم. 11- عدالت. 12- ثبات کارمندان. 13- ابتکار عمل. 14- احساس يگانگي. لوتر گيوليک …

دانلود پاورپوینت مروری بر نظریه های سازمان و مدیریت » رجی …

لوتر گیولیک. فالت. نظریه مدیریت علمی. تیلور پدر مدیریت علمی. اصول مدیریت علمی تیلور. گیلبرت ها. هنری گانت. سایر افراد. ارزیابی نگرش کلاسیک. نگرش نوکلاسیک (روابط انسانی). مفروضات نگرش نوکلاسیک. سازمان غیر رسمی. طبیعت سازمان – سازمان اجتماعی. طبیعت انسان – انسان اجتماعی. انگیزش. مشارکت در تصمیم گیری.

دانلود پاورپوینت سازمان مدیریت در آموزش و پرورش در 34 …

در این پروژه پاورپوینت سازمان مدیریت در آموزش و پرورش در 34 اسلاید به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر و نمودار و فلوچارت و جدول طبق موارد زیر ارایه شده است: 1- مقدمه: 2- کلیاتی درباره مدیریت 3- نظریه لوتر گیولیک 4- علم مدیریت 5- سازمان آموزش و پرورش(اهمیت، انواع و شیوه های اداره) 6- كاركردهاي اين نظام اجتماعي 7- شيوه هاي اداره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *