پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر

پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر

پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر

پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات 32
حجم 319 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی علوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر

 

پاورپوینت آشنایی با ویلیام گراهام سامنر شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

ویلیام گراهام سامنر (1910-1840)یکی از استادان و محققین علم جامعه شناسی در ایالات متحده بود. او اقتصاد سیاسی را در دانشگاه ییل آموخت ودر سال 1863 در دانشگاه  هبرو و گانوای فرانسه به تحصیل پرداخت. زبانهای باستانی وعلم تاریخ را در کاتینجن و انگلین و خداشناسی را در آکسفورد آموخت.

38 سال خدمت در دانشگاه ییل او را بعنوان یک استاد،سیاستمدار و محقق مشهور بود .شیوه بحث او یعنی مباحثه و جدل در تحقیق و مطالعه به اوج خود رسید ودر نتیجه شهرت عمو می اش کاهش یافت. با این وجود ،شهرت عمومی سامنر در تاریخ اجتماعی آمریکا بعنوان نماینده داروینیسم اجتماعی باقی است .از آن به بعد (1890)او به موضوعات و مباحثی در تاریخ واندیشه جامعه شناسی پرداخت .سامنر بعنوان یک اقتصاد دان صرفا یک نظریه پرداز بود امابعنوان یک جامعه شناس ابداع گر مشهوری بود.

افکار اسپنسر پایه های فکری سامنر را تشکیل داد .همچنین افکار سامنر بیشتر تحت تاثیر مکاتب مردم شناسی و جامعه شناسی اروپائیان و همچنین نظریه داروین بود. دست اندازی اروپائیان به تمام اکناف جهان مقدار عظیمی مطالب درباره جوامع ابتدائی فراهم آورد.این امر به دو نظریه مرتبط مایه داد:

و

 

فهرست مطالب

مقدمه
زندگینامه

شیوه های قومی و رسوم اخلاقی
درون گروه و برون گروه
پایان

 

عنوان : آشنایی با ویلیام گراهام سامنر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 320 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

آشنایی با ویلیام گراهام سامنر


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *